Je situovaných 5 rozlohou aj priestorom menších apartmánov so strešnými oknami. Všetky apartmány sú vybavené profesionálnymi hotelovými posteľami o rozmeroch lôžka 90cm x 200cm s matracmi s prírodných vlákien výšky 27cm. Matrace sú v najvyššej kvalitatívnej triede v strednej a skôr vyššej tvrdosti. Hotelová bielizeň je z damašku v bielej farbe s jemným strieborným prúžkom. Bielizeň je síce ťažšia avšak veľmi jemná. Obsahuje tiež uterák, osušku a predložku.

Každý apartmán má vlastnú kúpeľňu vybavenú fénom, umývadlom, toaletou, sprchovým kútom alebo vaňou. Vo všetkých apartmánoch je vlastná kuchyňa alebo kuchynský kút, ktorý je plne vybavený chladničkou s mrazničkou, vstavanou mikrovlnkou, indukčnou doskou a rýchlovarnou kanvicou. Kuchynská linka obsahuje tiež základné hrnce, panvice, poháre, šálky, taniere, nože, príbor ale aj otvárak na víno.

Vo všetkých apartmánoch je dostupný internet prostredníctvom bezdrôtového WIFI signálu, v každom apartmáne je inštalovaný LED televízor s plochou obrazovkou ktorý bežne ponúka len slovenské voľne šíriteľné programy prostredníctvom digitálnej DVBT, avšak každý televízor má vlastný operačný systém Android a je pripojený na internet, sledovať tak môžete čokoľvek dostupné na internete. Všetky podkrovné apartmány sú klimatizované a majú podlahové vykurovanie.


Apartmány v podkroví:

301 – 2 lôžkový apartmán s kuchyňou a kúpeľňou so sprchou

302 – 4 lôžkový apartmán s kuchyňou a kúpeľňou so sprchou, mezonet – 2poschodia, 2 televízory

303 – 2 lôžkový apartmán s kuchyňou a kúpeľňou so sprchou

304 – 2 lôžkový apartmán s kuchyňou a kúpeľňou so sprchou

305 – 2 lôžkový apartmán s kuchyňou a kúpeľňou s vaňou